Menü
Your Cart

Birçok üründe %50’YE VARAN İNDİRİMLER alışverişe hemen başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet sipariş vermek için üye olmalısınız. Çünkü aldığınız her ürün için firmamızca adınıza sizin bilgilerinizin yer aldığı bir fatura kesilecek.

Siparişinini tamamlarken aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz:

Kredi Kartı İle 3D Güvenli Ödeme Sistemi

Havale/EFT İle Ödeme Sistemi

Kargo ücretleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından sipariş ettiğiniz ürünün ağırlık/hacim bilgisi otomatik hesaplanarak karşınıza çıkar. İsterseniz kargo ödemesi tarafımızca yapılıp ödeme yapacağınız tutara eklenir, isterseniz de karşı ödemeli olarak ürünlerinizi sipariş verip kargo ödemesini siz yapabilirsiniz.
Çalışma saatlerimiz içerisinde oluşturduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde, çalışma saatleri dışında oluşturduğunuz siparişleriniz ise ertesi iş günü kargoya verilir. Kargonuz olağanüstü durumlar dışında teslimat bölgesinin uzaklığına bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.
Satın almış olduğunuz ürünlerde fabrikasyon herhangi bir hata veya kargo aşamasında herhangi bir problem olması durumunda ürününüzü "Hesabım > İare Taleplerim" bölümü üzerinden oluşturacağınız iade talebi ardından tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürününüz firmamıza ulaştığında yapılacak inceleme sonrası değişimi yapılarak tekrar tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Aynı üründe iki kez hata olması durumunda ürününüz iade alınarak tarafınıza ürün tutarı geri ödenecektir.

     

Hemen üye ol ve alışverişe başla!
Bitmeyen Pazar'da ürün çeşidi de bitmez, indirim ve kampanyalar da! Hemen alışverişe başlaman için tek yapman gereken üye olmak.